O nas

Jak to mówią: co trzy głowy, to nie jedna. I dobrze mówią, a my się z tym nie kłócimy. Poznajcie team, który stoi za naszymi produkcjami.

Kasia Gandor

Zawodowy szperacz. Wynajduje tematy, dane i statystyki, a potem składa z nich historie. Pisze scenariusze, tworzy animacje, oprowadza widzów po swoim świecie. Na świat lubi patrzeć przez mikroskop, ponad opinie ceni fakty, a ponad koty - pieski.

Maciek Szczerba

Operator, montażysta, grafik, człowiek orkiestra. Do scenariuszy dodaje storytellingowe korekty, w czasie nagrań panuje nad światłami, a na koniec - montuje, koloruje i udźwiękawia filmy. Jako jedyny człowiek na świecie może pochwalić się wzrokiem w 8K, więc żaden szczegół mu nie umknie.

Kamila Kaczmarczyk

Mistrzyni komunikacji i zorganizowania. Panuje nad mailami i kalendarzem, odpisuje na wiadomości z prędkością światła, zapisuje pliki tak, że zawsze da się je odnaleźć. Gasi wszystkie pożary (w przenośni i dosłownie, bo jest strażaczką).

Przechwałki

Czasami zdarza nam się zrobić coś naprawdę fajnego i zupełnie się tego nie wstydzimy.
Oto nasze ulubione momenty.
W listopadzie 2022 otrzymaliśmy pierwszą w historii Nagrodę Radia ZET im. A. Woyciechowskiego dla autora internetowego
W październiku 2022 zgarnęliśmy trzy statuetki podczas Grand Video Awards: za filmy o wykluczeniu komunikacyjnym, torfowiskach oraz ten, który nagraliśmy dla Pracuj.pl w zamian za pomoc dla piesków z Fundacji Rasowy Kundel
W maju 2022 Kasia została nagrodzona trzykrotnie podczas Influencers Live Awards: w kategorii Twórca Roku, Edukacja oraz Działania Dobroczynne
W styczniu 2021 zebraliśmy prawie ćwierć miliona złotych na WOŚP. Przy okazji podzieliliśmy się z tysiącami internautów przepisami na pyszności i stworzyliśmy kulinarny ebook. Łącznie na przestrzeni lat zorganizowaliśmy zebraliśmy dla WOŚP ponad pół miliona złotych!
Od grudnia 2020, co roku organizujemy wspólnie z Pracuj.pl akcję wspierającą Fundację Rasowy Kundel. W jej ramach zebraliśmy na pieski ponad 100 tysięcy złotych, a filmy można obejrzeć tu, tu i tu
W 2019 roku Kasia, jako jedyna Polka, otrzymała zaproszenie na konferencję Google I/O
MEDIA:
Wywiad dla Wysokich Obcasów
Rozmowa z Gabi Darmetko w podcaście My YouTube Story