O nas

Jak to mówią: co trzy głowy, to nie jedna. I dobrze mówią, a my się z tym nie kłócimy. Poznajcie team, który stoi za naszymi produkcjami.

Kasia Gandor

Zawodowy szperacz. Wynajduje tematy, dane i statystyki, a potem składa z nich historie. Pisze scenariusze, tworzy animacje, oprowadza widzów po swoim świecie. Na świat lubi patrzeć przez mikroskop, ponad opinie ceni fakty, a ponad koty - pieski.

Maciek Szczerba

Operator, montażysta, grafik, człowiek orkiestra. Do scenariuszy dodaje storytellingowe korekty, w czasie nagrań panuje nad światłami, a na koniec - montuje, koloruje i udźwiękawia filmy. Jako jedyny człowiek na świecie może pochwalić się wzrokiem w 8K, więc żaden szczegół mu nie umknie.

Kamila Kaczmarczyk

Mistrzyni komunikacji i zorganizowania. Panuje nad mailami i kalendarzem, odpisuje na wiadomości z prędkością światła, zapisuje pliki tak, że zawsze da się je odnaleźć. Gasi wszystkie pożary (w przenośni i dosłownie, bo jest strażaczką).

Przechwałki

Czasami zdarza nam się zrobić coś naprawdę fajnego i zupełnie się tego nie wstydzimy.
Oto nasze ulubione momenty.
Kasia była na Aszdzienniku!
W 2020 roku redakcja Ofeminin.pl przyznała Kasi tytuł Girlboss Of The Year
W styczniu 2021 zebraliśmy prawie ćwierć miliona złotych na WOŚP. Przy okazji podzieliliśmy się z tysiącami internautów przepisami na pyszności i stworzyliśmy kulinarny ebook.
W kwietniu 2020, na początku pandemii, zebraliśmy ponad 80 000 zł na wsparcie ochrony zdrowia
W czerwcu 2020, w zamian za działania w SM, Pedigree przekazało na rzecz Fundacji Rasowy Kundel 20 000 zł
A w grudniu 2020, wspólnie z Pracuj.pl, zebraliśmy dla piesków z Rasowego Kundla jeszcze 30 000zł!
W październiku 2019 Kasia była jedną z osób zaproszonych przez Krzysztofa Gonciarza do stworzenia swojej wystawy na Gonkonie
W 2019 roku Kasia, jako jedyna Polka, otrzymała zaproszenie na konferencję Google I/O
MEDIA:
Wywiad dla portalu Ofeminin
Rozmowa z Karolem Paciorkiem na
kanale Imponderabilia
Artykuł w Newonce Radio